Hizmetlerimiz

Tanıtım Etkinlik Organizasyon

Fuarcılık olarak, çeşitli organizasyon firmalarında üst düzey yönetici olarak görev aldım. 25 yıllık fuar organizasyonu sektöründe deneyimliyim.
Bir çok sektör el yurt içi ve yurtdışı organizasyon  projelerinde çalıştım.  Bu projeleri başarıyla sonuçlandırdım. 2000 Yılında kendi firmamı kurarak, sektördeki yerimi aldım.
Eğitim, Otomobil, Mobilya, Teknoloji, Bilişim ,Kadın Dünyası, Hizmet sektörlerinde başarılı fuarlara imzalar attık.
18 Yıldır Türkiye genelinde, Milli Eğitim Bakanlığı izin ve onayı ile  Üniversite tanıtım günleri ekinliklerini başarı ile düzenliyoruz.
Elçi Yapım Tanıtım Medya Televizyon programları, Fuar organizasyonları  yurt içinde  , sergi, kongre, toplantı , seminer ve özel tanıtım programlarının yanında; reklam, tanıtım, broşür, dergi , görsel elektronik ve dijital tanıtım, medya  hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.
Şirketimiz gerçekleştirdiği tüm etkinliklerimiz de katılımcı , ziyaretçi sarmalında maksimum faydayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.
Sektörde ilklere imza atan şirketimiz ,Ülkemizin Ekonomik, Kültürel ve Toplumsal yaşamına değer katacak , yaratıcı ve yenilikçi öncü yapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Bölgemize, ülkemize, kaliteli ve faydalı organizasyonlar   yapacağımıza  söz vermiştik sözümüzü tutuyoruz.

TV MEDYA

Firmamızın  en önemli unsuru olan yaratıcılık, teknik ekibimizle buluşturup sizlere istediğiniz projelerde; televizyon programları, reklam, dizi, belgesel ve filmler için danışmanlık ve prodüksiyon yapıyoruz.
Deneyimlerimiz,   alt yapımız ve tecrübeli ekibimizle eski ve yeni müşterilerimizin desteği, rakiplerimizin de işe öncüsüyüz.
Medya olarak nerede olmak istiyorsanız, sizi hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Strateji belirleyerek marka elçiliği yapıyoruz, medyada ki bir çok kontağa sizin adınıza kolaylıkla erişebiliyoruz.

  • TV Programları
  • Sinema Filmleri
  • Diziler
  • Belgeseller
  • Prodüksiyon
  • Senaryo Yazılımı
  • Tanıtım Filimi
  • Film Müziği